Pristatymo kaina, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymo kaina, bus pridėta prie Jūsų užsakymo kainos, įdėjus prekę į krepšelį.

Gavę siuntą patikrinkite, ar siunta nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis.  Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio pateiktą prekių perdavimo - priėmimo dokumentą be pastabų (neinformavus apie pažeidimą kurjerio), laikysime, jog Jūs patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Prekes atsiimti nemokamai taip pat galima atvykus į UAB „Drema“ buveinę, adresu: Draugystės g. 15N, 51226 Kaunas.

Prekes pristatant į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas prekių pristatymo mokestis. Šis mokestis bus suderintas su užsakovu telefonu arba elektroniniu paštu.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per siuntų gabenimo tarnybą. Prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas - iki 30 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.:  8 698 86711

elektroniniu paštu.:  info@drema.lt,

atvykus: UAB “Drema” biurą, adresas: Draugystės g. 15N, 51226 Kaunas.

UAB “Drema”  įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą,  jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.